Parkhotel Skalní město

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Pařezská Lhota 34, Holín 50601

Parkhotel Skalní město se nachází v turisticky vyhledávané oblasti a je vhodným místem pro milovníky outdoorových aktivit i pohodové rodinné rekreace. Stylový objekt nabízí blízkost impozantních masivů Prachovských skal (10 minut chůze) i mnoha historických objektů (např. zřícenina hradu Trosky). Svým hostům nabízí 27 pokojů a jedno apartmá, hotelovou restauraci a klub, parkování zdarma a mnoho dalšího. Hotel funguje celoročně.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Parkhotel Skalní město On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Parkhotel Skalní město Pokoje

Na hosty Parkhotelu Skalní město čeká 26 útulných dvoulůžkových pokojů, jeden pokoj třílůžkový a jeden apartmán. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, telefon a bezdrátové připojení k internetu. Na požádání lze zapůjčit televizní přijímač.V hotelu mohou být pořádány také semináře a školení v místnostech s konferenční technikou o kapacitách 40, 24 a 20 osob. Je možné uspořádat také rodinné oslavy, skupinové akce a rauty. Parkhotel nabízí mnoho možností sportovního vyžití. Přímo v areálu se nachází víceúčelové hřiště, kde se dá hrát například volejbal, nohejbal nebo badminton. Na fotbalisty čeká travnaté hřiště s brankami. Dále je k dispozici fitness, sauna a ruské kuželky.

Parkhotel Skalní město Gastronomie

Vzdušná hotelová restaurace s kapacitou 64 hostů podává výborná jídla české i mezinárodní kuchyně. Pro své hosty má připraveny i dietní a racionální speciality. K dispozici je také hotelový klub (vinárna) pro 40 hostů a letní zahrádka s občerstvením. Všechny prostory lze využít pro pořádání firemních a rodinných akcí.

Parkhotel Skalní město Recepce

8.00 - 20.00


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • Diners Club

Parkhotel Skalní město Dostupnost

Z Prahy pojedete směrem na Mladou Boleslav a Jičín. Po obchvatu objedete město Sobotka a těsně před Jičínem zahnete vlevo na Holín a Prachov. Místní silniční značení vás pak už dovede až k hotelu. Pojedete-li od Brna, vydáte se po dálnici na Prahu. Sjedete výjezdem na Havlíčkův Brod, následuje Kolín, minete Poděbrady. Na jičínském obchvatu nezajíždějte do centra, ale pokračujte dále na Mladou Boleslav. Kousek za Jičínem odbočíte vpravo na Holín a Prachov a pak už po místním značení až k hotelu. Cesta z Ostravy vede na Hradec Králové, Hořici, Úliblice a pak jičínským obchvatem směr Mladá Boleslav. Kousek za Jičínem je nutné odbočit vpravo na Holín a Prachov a dále vás už naviguje silniční značení. Pojedete-li směrem od Liberce, pak se vydáte přes Turnov na Jičín. Asi 2 km za vesnicí Kněžice přejedete železniční přejezd a za ním je odbočka do Jinolic. Tou se dostanete až k hotelu.

Parkhotel Skalní město Okolí

Turisticky atraktivní okolí vybízí k návštěvě některé z přírodních památek, např. Bozkovské jeskyně nebo některou z mnoha zřícenin dávných hradů. Český ráj patří k oblastem chráněným UNESCO a překypuje nejrůznějšími přírodními zajímavostmi, např. výskytem vzácné flóry či cenných minerálů. Lákavým cílem milovníků gotiky je tajemný hrad Kost ze 14. století nebo historické stavby města Jičín. Za návštěvu stojí také ukázky zdejší lidové architektury, např. dřevěný kostelík na Loučné hoře.

Parkhotel Skalní město Další informace

Pro potřeby firemních školení je ve školících místnostech  k dispozici následující technika: flipcharty, promítací plátna, televizory, videa, dia-projektor, dataprojektor, CD-přehrávač, zesilovače a reproduktorové soustavy. Pro skupiny, rodinné oslavy, rauty zajistíme kulturní program (hudební produkci, taneční a kulturní vystoupení...). Pro ubytované je k dispozici  parkoviště. Pobyt psa je za poplatek povolen. Připojení k internetu je možné v celém areálu hotelu.

Parkhotel Skalní město

Pařezská Lhota 34, Holín
Zobrazit celou mapu
WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.